Plánujete dovolenou v tuzemsku? Láká vás představa dovolené ve sklípku na Moravě? Rádi vám tento sen splníme. Využijte výhod ubytování v soukromí, které nabízí Apartmán Cabernet ve Velkých Pavlovicích. Moderně zrekonstruovaný apartmán má k dispozici vše, co potřebujete pro rodinnou dovolenou. Komfortní ubytování za dobrou cenu v sobě zahrnuje i možnost užívání vlastního vinného sklípku, který je součástí apartmánu.

Dovolená ve sklípku na jižní Moravě je vhodným zpestřením letních radovánek pro cyklistické party, pro firemní skupiny, výlety seniorů apod. V našem apartmánu můžete zaparkovat 2 vozidla, máte k dispozici plně vybavenou kuchyň pro potřeby vlastního stravování. Nechybí televize se satelitem, Wi-Fi a klimatizace.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Pokud si budete přát, zajistíme pro vás v rámci dovolené ve vinném sklípku i veškerý doprovodný servis, zahrnující zpravidla řízenou degustaci výběrových vín, zajištění ochutnávky moravských lokálních delikates nebo cimbálové hudby pro vaše pobavení.

Jižní Morava nejsou jen vinné sklepy!

Ubytování ve Velkých Pavlovicích nemusí pro vás být jen o vinných sklípcích. Tento oblíbený kout Moravy vám nabízí k pobavení řadu přírodních krás, cyklostezek, historických památek (Lednice, Mikulov aj.), ale i zábavu například prostřednictvím nespočtu kempů nebo i Aqualandu Moravia.

Další tipy pro vás:

V lokalitě se nachází řada poznávacích a turistických tras, které vás zavedou do překrásných míst a představí vám lokální zajímavosti, folklór a památky. Nezapomínejte ani na vinařské stezky, které jsou speciálně určeny právě pro milovníky vína, ať už se je rozhodnou absolvovat na kole, pěšky, na kolečkových bruslích. Více viz: Moravské vinařské stezky.

V průběhu roku můžete na jižní Moravě navštívit navíc řadu kulturních a společenských akcí, od méně známých lokálních, až po festivaly oblíbené v rámci celé republiky. Řeč je například o Pálavském vinobraní.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám vyjdeme maximálně vstříc. Ve vinném sklípku lze uskutečnit i různé typy oslav, firemní akce apod. Oslovte nás.

Dovolená – jižní Morava – sklípek: ceník.