Dovolená na Pálavě (jižní Morava)

Zažijte odpočinkovou dovolenou na jižní MoravěPálava má pro vás připraveny cykloturistické i pěší trasy, řadu atrakcí a historických zajímavostí. Pokud hledáte ideální místo pro rekreaci v tuzemsku, pak byste rozhodně neměli opomenout možnost dovolené na jižní Moravě, resp. v lokalitě Pálava, která je proslulá nejen díky teplému podnebí, vinařství, skvělé lokální gastronomii a vstřícnosti místních lidí. Níže jsme pro vás připravili pár tipů na využití volného času v případě, že se rozhodnete pro dovolenou na Pálavě.

 O Pálavě

Pálavou je nazývána oblast jižní Moravy nacházející se na území Pavlovských vrchů, Milovického lesa s pokračováním až k rakouské státní hranici. Pálava se rozkládá na území s velikostí 83 km2. Do pálavské oblasti spadají místa jako Mikulov, Velké Pavlovice, řeka Dyje, novomlýnské vodní plochy aj.

Více o Pálavě na Wikipedii.

 Tipy pro dovolenou – Pálava a okolí (jižní Morava)

 

dovolená na jižní Moravě - Pálava

Dívčí hrady

dovolená Pálava

Město Mikulov

dovolená na Pálavě

Aqualand Moravia

Valtické podzemí dovolená Pálava

Valtické podzemí

Pálavské vrchy - dovolená jižní Morava

Pálavské vrchy

jižní Morava - Pálava - Nové Mlýny

Nové Mlýny

Stezka bosou nohou - dovolená na Pálavě

Stezka bosou nohou

dovolená na Pálavě rozhledna a Mandloňové sady

Mandloňové sady a rozhledna

dovolená Pálava - Geopark Turold

Geopark Turold

Rozhledna Slunečná - dovolená Pálava

Rozhledna Slunečná

koupaliště Němčičky - dovolená na Pálavě jižní Morava

Koupaliště Němčičky

dovolená na jižní Moravě - Pálava

Slovanské hradiště v Mikulčicích

 
Ideální ubytování pro dovolenou na Pálavě

Přijeďte k nám do Apartmánu Cabernet, budeme si vás hýčkat. Moderně vybavený a renovovaný apartmán vám poskytne komfortní pohodlí a klid vinařské obce Velké Pavlovice, odkud můžete uskutečnit své dovolenkové výlety po celé Pálavě.

K dispozici máte nejen plně vybavený dům včetně dvora, kde můžete grilovat. Součástí apartmánu jsou i parkovací stání a vinný sklípek přímo v apartmánu. Plně vybavená kuchyň vám umožňuje připravovat pro svou rodinu jídla, na jaká jsou zvyklá z domu. Nechybí ani satelitní a WI-FI připojení.

Více o ubytování v apartmánu ve Velkých Pavlovicích zde.  

dovolená na jižní Moravě Pálava

ubytování na Pálavě

Jestliže si chcete zarezervovat ubytování v Apartmánu Cabernet nebo máte jakýkoliv dotaz, pak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu.