Čeká na vás skvělá dovolená ve vinném sklípku v lokalitě Pálava (Velké Pavlovice). Poklidná dovolená ve sklípku, který je součástí moderně zařízeného apartmánu s možností řízené degustace moravských vín nebo s cimbálovou muzikou, pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. V rámci služeb apartmánu Cabernet si můžete užívat nejen každodenního ochutnávání lahodného výběrového vína, které pro vás zajistíme u lokálních vinařů, ale také grilovat nebo mlsat místní speciality. Gril je pro vás nachystán ve dvorní částí apartmánu.

Dovolená ve vinném sklípku nemusí být nesplněným snem, ba naopak. Pokud milujete moravskou pohostinnost, venkovské prostředí, a přitom chcete být ubytováni v lokalitě, která nabízí nespočet možností pro pěší i cyklistické výlety, aktivity pro děti i milovníky historie a přírodních zajímavostí, pak si rezervujte ubytování u nás.

Apartmán Cabernet je plně vybaven pro komfortní užívání. Nechybí Wi-Fi, TV + satelit, klimatizace, zahradní gril, 2 zastřešená parkovací místa. K dispozici máte kuchyňku, kde si můžete obstarat veškerou přípravu pokrmů, pokud nemáte v plánu navštěvovat okolní restaurace.

Za zážitky do sklípku

Toužíte poznat jiné prostředí, než znáte ze zahraniční dovolené? Láká vás navíc i moravský kolorit a dobrosrdečnost místních lidí. Užijte si moravskou pohostinnost naplno, vyměňte moře za vinný sklípek, který v apartmánu Cabernet máte neustále k dispozici. Po celodenním poznávání krás Pálavských vrchů se v příjemném prostředí sklípku vydáte na pomyslnou poznávací túru, díky níž objevíte lahodnost moravských vín.

Ve sklípku lze navíc uspořádat různé firemní či rodinné akce. Jediným omezením je počet ubytovacích míst, které apartmán nabízí (9-11 osob).

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Komfortní dovolená v apartmánu Cabernet

Pro nás je slovo „komfortní“ synonymem pro klid a pohodlí, které se snažíme pro své hosty naplno zajistit. Chceme, abyste se cítili jako u vás doma a nic vám nechybělo. Apartmán je zrekonstruován moderně a poskytuje veškeré zařízení a vybavení, na které jste zvyklí u vás doma. Interiér je dostatečně prostorný a slunný. Dvůr poskytuje ideální místo pro venkovní aktivity vašich dítek.

K dispozici jsou 3 pokoje:

  • 2x jednolůžko
  • 2x jednolůžko
  • 1x manželská postel

V případě požadavku je možno ubytovat ještě 2 další nocležníky nad běžnou kapacitu (pro přespání slouží 2 pohodlné pohovky).

Vyrazte na výlet do okolí

Ať už jste milovníci kol či pěší turistiky, nebo prostě jen chcete projet oblast automobilem, pro každého má Pálava své zajímavosti:

Rezervujte dovolenou se sklípkem co nejdříve, budete mít širší výběr volných termínů. Ceník zde.

Web content composed with the free instant HTML code editor.