Dovolená s dětmi – Pálava (jižní Morava)

Naplánujte si dovolenou v lokalitě Pálava. Zažijete skvělou odpočinkovou dovolenou s dětmi, neboť na jižní Moravě si vy i vaše ratolesti užijete spoustu nezapomenutelné zábavy a zážitků. Pálava, jakožto nepsané centrum jižní Moravy, je místem doslova ideálním pro rodinnou dovolenou v tuzemsku. Prosluněné podnebí, krásná příroda s řadou zajímavých míst k poznávání a také místo s mnoha atrakcemi, ať už v podobě historických památek či moderních zábavních parků, to vše slibuje letní dovolená s dětmi na jižní Moravě.

Podniknout můžete každý den řadu pěších i cyklistických výletů díky husté síti turistických tras. Dovolená s dětmi na Pálavě je určitě i o setkávání s historií. Například prostřednictvím řady unikátních památek nacházejících se v Lednicko-valtickém areálu. Rodinná dovolená na jižní Moravě pro vás může být spojená také s řadou zábavných aktivit: stačí navštívit archeopark Pavlov, Aqualand Moravia, nebo kemp v Pasohlávkách, kde si zapůjčíte šlapadlo, vyzkoušíte aquazorbing, vodní lyže, trampolíny, minigolf nebo surfing. Různorodé atrakce jsou téměř na každém kroku – díky tomu pro vás bude dovolená s dětmi na jižní Moravě doslova gejzírem zážitků.

Společně s dětmi můžete zažít nefalšovanou moravskou atmosféru a objevit lokální kulturní zvyky díky řadě akcí (hody, masopusty, vynášení smrtky, vinobraní apod.). Zažijete bezprostřednost a krojovanou krásu.

Pro ty z vás, kteří spíše holdují odpočinku a klidu, je Pálava místem chutné gastronomie, a především vinařskou perlou naší vlasti. Pokud ani toto není vaše představa dovolené na jižní Moravě, pak vyzkoušejte třeba společné kempování a rybolov na některé z novomlýnských nádrží či soukromých rybnících.

 

Tipy památky a zajímavosti pro dovolenou s dětmi – jižní Morava

 

Dovolená s dětmi na Pálavě

Pálavské vrchy

dovolená s dětmi jižní Morava

Nové Mlýny

dovolená na jižní Moravě s dětmi

Rozhledna Slunečná

jižní Morava dovolená s dětmi

Koupaliště Němčičky

rodinná dovolená na jižní Moravě

Slovanské hradiště v Mikulčicích

Pohansko dovolená s dětmi jižní Morava

Archeoskanzen Pohansko

Dívčí hrady rodinná dovolená na jižní Moravě

Dívčí hrady

Geopark Turold dovolená s dětmi jižní Morava

Geopark Turold

dovolená na jižní moravě s dětmi aqualand Moravia

Aqualand Moravia

letní dovolená s dětmi Pálava - Mikulov

Město Mikulov

 

Ubytování pro rodinnou dovolenou na Pálavě

 

Zajistíme pro vás nezapomenutelnou rodinnou dovolenou na Pálavě s ubytováním v moderně zařízeném soukromém apartmánu ve vinařské obci Velké Pavlovice. Vše, co potřebujete pro nerušený pobyt a komfortní odpočinek, vám poskytneme dle vašeho přání. Apartmán je ideální právě pro rodiny s dětmi: stejně jako doma, i zde si můžete vařit v plně vybavené kuchyni, odpočívat nebo grilovat na dvoře, společně stolovat v hale apod.

rodinná dovolená s dětmi Jižní Morava - ubytování

letní dovolená s dětmi Pálava - ubytování

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme detailní informace o možnostech ubytování a vyžití v lokalitě Velké Pavlovice a blízkém okolí.