Nabízíme kapacity penzionu ve Velkých Pavlovicích. Komfortní ubytování v penzionu Cabernet za velmi přijatelnou cenu vás překvapí doslova rodinnou atmosférou a všudypřítomným klidem. Moderní a kompletně zařízený penzion menší kapacity má k dispozici svůj vlastní vinný sklípek, ve kterém vám rádi připravíme firemní i rodinnou oslavu i s občerstvením. Plnou kapacitu tvoří 9 míst, z toho 3 pokoje po 2 místech a 1 jednolůžkový pokoj a další 2 osoby mohou v případě potřeby přespat na pohodlných pohovkách k tomu určených.

Nechybí ani 2 parkovací místa. Penzion Cabernet Velké Pavlovice je vybaven klimatizací, Wi-Fi připojením, standardem je i TV se satelitem.

Penzion Cabernet Velké Pavlovice je ideálním ubytováním pro Vaši rodinnou dovolenou. K dispozici je vlastní kuchyňka, kde si můžete vařit, na dvoře je připraven gril a letní posezení. Velké Pavlovice jsou skvělé v tom, že odsud máte velmi blízko k objevování krás Pálavy. Ať už se vydáte objevovat kraj na kole nebo pěšky. Dostupnost hlavních pamětihodností a přírodních zajímavostí Pálavských vrchů je skvělá.

Zde máte několik tipů:

Penzion Cabernet Velké Pavlovice s ubytováním a vinným sklípkem poskytuje perfektní zázemí pro různé typy oslav a firemní teambuilding. Mimo občerstvení a ochutnávky vína pro vás můžeme zajistit také živou hudbu nebo řízenou degustaci s výkladem.

Budeme rádi, pokud nás v případě jakéhokoliv dotazu budete kontaktovat. Sdělíme vám detailnější info a případně provedeme rezervaci po telefonu.

Cena ubytování v penzionu Cabernet Velké Pavlovice.

Sauna: vinný sklípek s ubytováním Pálava

Sauna: vinný sklípek s ubytováním Pálava