Rezervujte si ubytování v moderním apartmánu v centru Velkých Pavlovic. Malebné městečko v srdci jižní Moravy vám poskytne klidný odpočinek a nekonečný prostor pro relaxaci. Nechte se strhnout inspirativní atmosférou moravských vinic a přírodních krás Pálavy. Kompletně zařízený apartmán pojme až 9 osob.

Ubytování ve Velkých Pavlovicích má tu výhodu, že vás doslova přinutí k odpočinku a zvolnění tempa. Přátelskost místních lidí, čerstvý vzduch a atmosféra okolních vinic navazujících na Pálavské vrchy vám poskytne skvělou relaxaci a vykouzlí chybějící čas pro společně strávené chvíle s vašimi blízkými.

Staráme se, aby nic tuto pohodu nenarušovalo. Pokud hledáte skvěle vybavené ubytování ve Velkých Pavlovicích s rodinnou atmosférou, pak si rezervujte termín u nás. Uděláme maximum pro to, abyste si svůj výlet či dovolenou užili naplno. U nás je vítán každý:

  • ubytování vhodné pro rodiny (Velké Pavlovice)
  • ubytování určené pro firmy (Velké Pavlovice)
  • ubytování vhodné pro seniory (Velké Pavlovice)

Komfortní ubytování ve Velkých Pavlovicích?

My chápeme přívlastek „komfortní“ především jako pohodlí a klid, čistotu a domácí atmosféru. Apartmán Cabernet je kompletně vybaven novým nábytkem, interiér prošel nedávno kompletní rekonstrukcí a nabízí vám dostatečný, a především prosluněný prostor. Standardním vybavením je Wi-Fi, TV se satelitem, klimatizace. Využít můžete libovolně kuchyňku, přičemž i grilování na dvorku máte připraveno. K dispozici jsou i 2 parkovací místa.

Ubytování v apartmánu Cabernet ve Velkých Pavlovicích disponuje 4 pokoji:

  • 1x manželská postel
  • 2x jednolůžko
  • 2x jednolůžko
  • 1x jednolůžko

Kapacitu lůžek je možné zvýšit v případě potřeby o 2 další lůžka ve formě spaní na pohodlných pohovkách.

Hostům je k dispozici i útulný vinný sklípek, ve kterém mohou ochutnat řadu místních vín, které patří k těm nejlepším z tuzemské produkce. Taktéž pro vás zajistíme občerstvení nebo ochutnávku domácích moravských specialit.

Jestliže máte jakýkoliv dotaz, nebo chcete prověřit dostupnost ubytovacích kapacit, pak nás kdykoliv kontaktujte.

Více informací o Velkých Pavlovicích najdete taktéž zde: http://www.velke-pavlovice.cz/

Cena:  Velké Pavlovice ubytování.

Velké Pavlovice ubytování