Prožijte dovolenou v moderně zařízeném apartmánu v oblasti Pálavy, která patří k nejkrásnějším rekreačním místům v Česku. Pálava nabízí turistům mnoho ze své krásy, neváhejte využít její pohostinnost a zažijte dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Apartmán Cabernet Pálava, který se nachází ve vinařské obci Velké Pavlovice, je připraven ubytovat skupiny do maximálního počtu 9-11 osob. Kompletní zázemí a rodinnou atmosféru apartmánu doplňuje možnost využití vinného sklípku, který je součástí apartmánu. Vychutnejte si krásné večery s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky. Zajistíme pro vás ochutnávky lahodného moravského vína, připraven máte i gril. Vinný sklípek s ubytováním Cabernet Pálava je vám plně k dispozici v termínu dle aktuální obsazenosti. Pokud to situace dovolí, doporučujeme rezervovat termín ubytování v dostatečném předstihu, abyste měli jistotu, že apartmán pro vás bude volný.

Pobyt ve vinném sklípku s ubytováním v oblasti Pálava poskytuje vynikající příležitosti pro milovníky pěší i cykloturistiky. Kraj je protkán řadou různorodých cyklostezek vedoucích nejen v blízkosti památek a místních zajímavostí, ale i divokou přírodou. Pálava je místem, kde najdete ten pravý odpočinek, načerpáte energii a získáte řadu nových zážitků.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

V rámci ubytovacích služeb apartmánu Cabernet Pálava pro vás zajistíme řízenou degustaci, pozveme cimbálovou muziku a splníme další přání dle požadavků hostů. Naším cílem je vaše spokojenost a doporučení našich služeb.

Pořádat zde můžete jakoukoliv rodinnou nebo firemní akci či oslavu. Zajistíme pro vás veškeré občerstvení, ochutnávku moravských delikates a specialit. Naplánujte si výlet, rádi vás přivítáme. Využijte apartmán pro různé záměry:

  • Vinný sklípek s ubytováním (Pálava) pro pořádání firemních akcí
  • Vinný sklípek s ubytování (Pálava) pro rodinnou dovolenou
  • Vinný sklípek s ubytováním (Pálava) pro výletníky a turistické skupiny
  • Vinný sklípek s ubytování (Pálava) pro cykloturisty

Pro účel parkování máte dvě garážová stání přiléhající k apartmánu. Ubytování je koncipováno tak, že si můžete sami vařit (k dispozici máte vybavenou kuchyňku). Nechybí TV + satelit, Wi-Fi, klimatizace.

Tipy pro milovníky historie, zábavy a turistiky:

Vybrali jste si ubytování s vinným sklípkem v apartmánu Cabernet Pálava? V tom případě prosím navštivte rezervační stránku nebo nás kontaktujte.

Vinný sklípek s ubytováním: ceník.