Chystáte se na dovolenou, nebo výlet s přáteli? Připravujete rodinnou sešlost či menší firemní akci? Nechte se hýčkat a zažijte neopakovatelnou atmosféru vinařského kraje v srdci Moravy. Využijte náš vinný sklípek s ubytováním na Pálavě pro přespání a uspořádání večerní ochutnávky vín a lokálních moravských pochoutek. Rezervujte si vinný sklípek s ubytováním (Pálava) včas, budete mít jistotu, že nebude v daném termínu právě obsazený!

Komfortní vybavení apartmánu Cabernet může využít kdokoliv. Ubytovací kapacity nejsou nijak vyhraněny pro konkrétní klientelu.

Nejčastější záměr rezervace:

  • Vinný sklípek s ubytování pro rodinná setkání (Pálava)
  • Vinný sklípek s ubytováním pro skupinové výlety přátel (Pálava)
  • Vinný sklípek s ubytováním pro firmy (Pálava)
  • Vinný sklípek s ubytováním pro seniory (Pálava)

Přestože vinný sklípek s ubytováním na Pálavě je v největší permanenci v letních a podzimních měsících, k dispozici ho máte celoročně. Obsazenost ubytovacích kapacit zjistíte z kalendáře na stránce rezervace.

Ubytování v apartmánu Cabernet

Apartmán je moderně vybaven v tradičním stylu včetně kuchyňky. K dispozici máte celkem 9 míst k ubytováním, z toho jsou 3 pokoje po 2 místech a 1 jednolůžkový pokoj a k tomu lze 2 osoby uložit na pohodlné pohovky. Součástí kapacity jsou i 2 parkovací místa. Standardem je Wi-Fi, TV se satelitem, dvůr s grilem.

Pálava – lokalita pro aktivní relaxaci a poznání

Návštěva Pálavy nemusí být jen o víně, přestože na víno a vinice narazíte na každém kroku. Nemusíte strávit veškerý čas jen ve sklípku. Velké Pavlovice mají tu výhodu, že odsud můžete odstartovat řadu poznávacích výletů (pěšky i na kole) za poznáním krás našeho kraje.  V blízkosti novomlýnských nádrží můžete zažít mnoho vodních radovánek, o rybolovu nemluvě.

Navštívit můžete například:

Pokud na našem webu nenajdete požadované informace, nebo jestliže chcete provést rezervaci telefonicky, pak nás neváhejte kontaktovat.

Cena – vinný sklípek s ubytováním Pálava.

Vinný sklípek s ubytováním Pálava