Plánujete rodinnou akci, oslavu nebo firemní setkání? Využijte veškeré možnosti, které vám poskytne náš rodinný vinný sklípek s klidným ubytováním v srdci jižní Moravy (Velké Pavlovice). Připravte se na malebné okolí, odpočinkovou zábavu, cenově přijatelné, a přitom komfortní ubytování. Rádi vás přivítáme v moderně vybaveném apartmánu, kde vám rozhodně nebude nic chybět. Postaráme se o vaše pohodlí a spokojenost.

Služby vinného sklípku s ubytováním chápeme jako kompletní servis. Odpočinete si a pobavíte se v klidu a pohodě u vína s chutným občerstvením, které pro vás s láskou připravíme. Večerní zábavu ve sklípku vám zpříjemní cimbálová muzika, pokud si to budete přát. Naopak během dne máte řadu možností k poznání malebného okolí s řadou přírodních zajímavostí. Ať už jste vyznavači pěší turistiky nebo naopak holdujete cyklistice, lokalita Pálavských vrchů pro vás bude doslova rájem.

Prát tipů pro vás:

Zařízení a vybavení apartmánu

Součástí vinného sklípku s ubytováním jsou i 2 garážová stání. V rámci ubytování máte k dispozici Wi-Fi připojení, nechybí ani TV se satelitem. Pokoje jsou klimatizovány. Pokud si chcete sami vařit, využijete plně zařízenou kuchyňku nebo si můžete v podvečer na dvoře ugrilovat chutné masíčko.

Maximální ubytovací kapacita apartmánu Cabernet je 9 osob. Přičemž jeho služeb může využít opravdu každý:

  • Vinný sklípek s ubytováním pro firmy
  • Vinný sklípek s ubytování pro rodinná setkání
  • Vinný sklípek s ubytováním pro milostné páry
  • Vinný sklípek s ubytováním pro seniory

V případě, že máte zájem o rezervaci vinného sklípku s ubytováním, pak navštivte rezervační stránku nebo nás kontaktujte, rádi vám sdělíme detailnější informace.

Vinný sklípek s ubytováním – jižní Morava

Vinný sklípek s ubytováním: ceník.